1/24

NEWS & UPDATES

Overall Series Winners

7 & Under Division                                                     

Oliver Relis                                                                                        

                                                                                   

8-10 Division                                                                

Christian Relis

Womens Division

Shelby Taylor

11-13 Division

Isaac Relis

14 - 17 Division

Nick Mack

AM Division

Devin Underwood

Contest Results - SLO Finale 8/14

Next Contest

THANKS FOR A RIPPING GOOD TIME IN 21. SEE YOU IN 22!

7 & Under Division                                                     

1st Place - Oliver Relis                                                

2nd Place - Gavin Stuart                                            

3rd Place - Zayden Shreds                                          

                                                                                   

8-10 Division                                                                

1st Place - Maddox Hazard                                           

2nd Place - Skylar Blanks

3rd Place - Curran McCarthy

Womens Division

1st Place - Bianca Santos

2nd Place - Britney Deleon

3rd Place - Belkin Santos

11-13 Division

1st Place - Isaac Relis

2nd Place - Aaron Relis

3rd Place - Everette Blanks

14 - 17 Division

1st Place - Jack Linstrom

2nd Place - Nick Mack

3rd Place - Gavin Pankratz

AM Division

1st Place - Devin Underwood

2nd Place - Dudeman

3rd Place - Seth Day

Shredders

JOIN OUR COMMUNITY

Success! Message received.

Contest Results - Los Osos 7/31

7 & Under Division                                                      Best Trick 13 & Under

1st Place - Oliver Relis                                                Isaac Relis

2nd Place - Gavin Stuart                                             

3rd Place - Marty Gardner                                          

                                                                                    Best Trick 14 & Over

8-10 Division                                                                Morgan Edgeworth

1st Place - Christian Relis                                           

2nd Place - Skylar Blanks

3rd Place - Reed Mikel

11-13 Division

1st Place - Isaac Relis

2nd Place - Landon Mikel

3rd Place - Aaron Relis

14 - 17 Division

1st Place - Jack Linstrom

2nd Place - Griffin Erno

3rd Place - Nick Mack

AM Division

1st Place - Devin Underwood

Contest Results -Morro Bay 7/24

7 & Under Division                                                      Best Trick 13 & Under

1st Place - Oliver Relis                                                Isaac Relis

2nd Place - Gavin Stuart                                              (Cab Flip 5 0)

3rd Place - Marty Gardner                                          

                                                                                    Best Trick 14 & Over

8-10 Division                                                                Nicholas Mack

1st Place - Christian Relis                                            (Nollie backside flip)

2nd Place - Roman Stuart

3rd Place - Reed Mikel

11-13 Division

1st Place - Isaac Relis

2nd Place - Aaron Relis

3rd Place - Everette Blanks

14 - 17 Division

1st Place - Griffin Erno

2nd Place - Nicholas Mack

3rd Place - Ben Halstead

AM Division

1st Place - Devin Underwood

Contest Results - A-town Park 7/17

7 & Under Division                                                      Best Trick 13 & Under

1st Place - Urijah Sheets                                             Isaac Relis

2nd Place - Gavin Stuart                                             (Halfcab blunt to 

3rd Place - Oliver Relis                                                Shove it)                      

                                                                                    

8-10 Division                                                               Best Trick 14 & Over 

1st Place - Christian Relis                                            Nicholas Mack 

2nd Place - Skylar Blanks                                            (Nollie 360 heelflip)

3rd Place - Roman Stuart

Women's Division

1st Place - Kayla Bournonville

11-13 Division

1st Place - Isaac Relis

2nd Place - Aaron Relis

3rd Place - Lucas Ramos

14 - 17 Division

1st Place - Nick Mack 

2nd Place - Dorian Brzykcy

3rd Place - Ben Garry

AM Division

1st Place - Noah Garry

2nd Place - Devin Underwood

3rd Place - Seyquo Matthews

Contest Results - Templeton Skatepark 7/10

7 & Under Division

1st place - Gavin Stuart

2nd place - Jackson Spelberg

3rd Place - Oliver Relis

8-10 Division

1st place - Skylar B

2nd place - Christian Relis

3rd place - Roman Stuart

11-13 Division

1st place - Isaac Relis

2nd place - Jasper Hauth

3rd place  - Aaron Relis

14-17 Division

1st place - Tristan Simmons

2nd place - Ben Garry

3rd place - Dorian Bryzkay

AM Division

1st place - Noah Garry

2nd place - Caleb Jackson

3rd place - Elijah Harper

Best Trick Jam Winners

13 & Under Winner - Isaac Relis (Kickflip Blunt Fingerflip on minibowl)

14 & Over Winner - Dorian Bryzkay (Stalefish in big bowl)

Monster Flyer 21.jpg